Hoppa till sidans innehåll

Styrelse & Klubbfunktionärer


Fr.o.m. årsmötet 2019-02-26

 

STYRELSEN 2019

     

 
  

  telefon E-post
Ordförande: Ingrid Olofsson (Vald 2019)
076 - 830 49 13 This is a mailto link
       
Sekreterare:

Sophie Bergvall (Vald 2019)

  This is a mailto link
       
Kassör: Patrik Armuand (Vald 2018)
070 - 425 03 47 This is a mailto link
       
Ledamöter: Jonas Hultgren (Vald 2018)
  This is a mailto link
  Birgitta 'Gittan' Sundbaum (Vald 2019)
  This is a mailto link
  Anders Skörd (Vald 2019)   This is a mailto link
       
Suppleanter: Peter Norén (Vald 2018)
  This is a mailto link
  Sofia Åslund (Vald 2019)
   
       
Vice ordförande: Birgitta 'Gittan' Sundbaum   This is a mailto link
       
VALBEREDNING      
Ordförande: Claes Dahlén   This is a mailto link
Ledamöter: Ehlina Åkesson
  This is a mailto link
  Clare Mellqvist
  This is a mailto link
       
REVISORER:      
Ledamöter: Stig-Lennart Gunnarsson   This is a mailto link
  Roland Grönroos   This is a mailto link 
Suppleant: Claes Dahlén
  This is a mailto link
       
KLUBBFUNKTIONÄRER:      
       
Pressombud: <<vakant>>
   
       
Webansvarig: Sofia Wiklund   This is a mailto link
  Sara Liljeström    
  Maria Dahlén    
  Anton Dahlström    
       
Materialförvaltare: Sören Ellesjö   This is a mailto link
  Stig-Lennart Gunnarsson   This is a mailto link
  Jan-Olov Pettersson   This is a mailto link
       
Inköp skjuttröjor: Magnus Grabski   This is a mailto link
  Kent Sundbaum   This is a mailto link 
       
Ansvarig/koordinator för tävlingsarrangemang: Styrelsen + Banläggarna
   
       
i@nseo logotype Magnus Grabski   This is a mailto link
       
Huvudtränare: Jonas Hultgren 070 - 658 38 05 This is a mailto link
Instruktörer Anders Skörd    
  Axel Scuka    
  Birgitta "Gittan" Sundbaum    
  Daniel Lucas    
  Ingrid Olofsson    
  Maria Dahlén    
  Mikael Anderle    
  Rainer Weinrauch 070 - 522 33 50 (Endast kvällstid) This is a mailto link
  Saga Sundbaum    
  Stig-Lennart Gunnarsson    
  Saga Sundbaum    
  Axel Scuka    
       
Banläggare: Mikael Anderle
  This is a mailto link
  Lennart Friberg
  This is a mailto link
  Fredrik Lundmark
  This is a mailto link
  Kent Sundbaum   This is a mailto link
       
Medlemsvårdskommitté, inköp, fika: Stig-Lennart Gunnarsson   This is a mailto link
  Maria Dahlén   This is a mailto link
       
Tävlingslicenser, examination: Samtliga instruktörer    
       
Nycklar- & skåp-ansvarig:
Roland Grönroos    This is a mailto link
       
Medlemsvårdskommitté, fest: Birgitta 'Gittan' Sundbaum
  This is a mailto link
  Ehlina Åkesson   This is a mailto link 
       
Ansvarig ungdomssektionen:
Birgitta 'Gittan' Sundbaum    This is a mailto link
  Ehlina Åkesson   This is a mailto link 
  Anders Skörd   This is a mailto link
       
Klubbens representanter i skytteunionens styrelse:    
Ledamot: Magnus Grabski (Vald 2018)
  This is a mailto link
Ledamot: Kent Sundbaum (Vald 2019)   This is a mailto link
Suppleant: Ingrid Olofsson (Vald 2019)
  This is a mailto link
Uppdaterad: 30 APR 2018 15:51 Skribent: i

Postadress:
BSK Sturarna - Bågskytte
Hågavägen 190
75263 Uppsala

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info